2+1 për shitje në Golem

 • 85,000€
Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

2+1 për shitje në Golem

Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 85,000€
Në shitje Apartamente

2+1 për shitje në Golem

 • 85,000€
Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

2+1 për shitje në Golem

Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 85,000€

 266 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 85,000€
 • Sipërfaqa 75 m²
 • Dhoma 2
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim

Përshkrim

Apartament në shitje në Golem me një sipërfaqe prej 75m2 me hipotekë.

Apartamenti është i përbërë nga dy dhoma gjumi edhe një ambient ndenje sogiorno.

Është i pajisur me kaldaje ngrohje, ujë rrjeti dhe me panel diellor, inverter për energjinë

Ka kënd gatimi me të gjitha elektroshtëpiaket.

Shitet e mobiluar

Cmimi: 85 000 euro

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Kavajë
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 2504

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Altin Buka
WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Search
Vlera çmimit Nga deri
Altin Buka
 • Altin Buka