Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Në shitje Apartamente

Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

 315 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Sipërfaqa 95.4 m²
 • Dhoma 2
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 6
 • Nr total i kateve 6

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Ish Ekspozita. Apartamenti shitet i mobiluar me cmim okazion.

Apartamenti ka nje siperfaqe 95.4 m2, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, aneks, ballkon dhe dhome gatimi e vecante.

Apartamenti eshte shume mire i investuar, pasi eshte shtruar 100% me mermer dhe ka dritare te markes “Rehau”.

Apartamenti ndodhen ne katin e 6 te nje pallati te vjeter, te mire organizuar.

Vendodhja shume e mire e tij e ben shume te kerkueshem ne tregun imobiliar.

Per nje vizite na kontaktoni.

Cel: +355675061300

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra
AlbanianEnglishFrenchItalian