Apartament në shitje 3+1 në Astir

 • 125,000€
Rruga Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Apartament në shitje 3+1 në Astir

Rruga Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 125,000€
Në shitje Apartamente

Apartament në shitje 3+1 në Astir

 • 125,000€
Rruga Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Apartament në shitje 3+1 në Astir

Rruga Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 125,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 125,000€
 • Sipërfaqa 170 m²
 • Dhoma 3
 • Tualete 2
 • Viti ndërtimit 2016
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 9
 • Nr total i kateve 10

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 125,000€
 • Sipërfaqa 170 m²
 • Dhoma 3
 • Tualete 2
 • Viti ndërtimit 2016
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 9
 • Nr total i kateve 10

Përshkrim

Apartament 3 + 1 në shitje

Ofrohet për shitje një apartament me strukturë 3+1 i ndodhur në një nga zonat me prespektivë zhvillimi më të kërkuara për momentin.
Apartament me hipotekë. Sipërfaqa hipotekore 170 m2. Pa përfshirë këtu sipërfaqet e përbashkëta dhe ato në përdorim personal.
Apartament i rivlersuar në vlerën 125 mijë euro. Në çertifikatë pronësie.

Struktura apartamentit

Kjo njësi banimi ka një strukturë me 3 dhoma gjumi, 2 banjo me dritare, 1 ambient ndenje rreth 50 m2 bashkë me ballkonin. Si edhe 1 ashensor të hipotekuar pesonal në përdorim vetiak vetëm për këtë apartament.  Apartamenti ka një pozicion jug-lindje dhe ka një ndriçim natyral gjatë një pjese të mirë të ditës.

Në dispozicion të aparetamentit është edhe një garazh me një vendparkimi. Garazhi është personal dhe i mbyllur me qepen

Të gjitha investimet janë bërë me materiale cilësore.

Përshkrim

Apartament 3 + 1 në shitje

Ofrohet për shitje një apartament me strukturë 3+1 i ndodhur në një nga zonat me prespektivë zhvillimi më të kërkuara për momentin.
Apartament me hipotekë. Sipërfaqa hipotekore 170 m2. Pa përfshirë këtu sipërfaqet e përbashkëta dhe ato në përdorim personal.
Apartament i rivlersuar në vlerën 125 mijë euro. Në çertifikatë pronësie.

Struktura apartamentit

Kjo njësi banimi ka një strukturë me 3 dhoma gjumi, 2 banjo me dritare, 1 ambient ndenje rreth 50 m2 bashkë me ballkonin. Si edhe 1 ashensor të hipotekuar pesonal në përdorim vetiak vetëm për këtë apartament.  Apartamenti ka një pozicion jug-lindje dhe ka një ndriçim natyral gjatë një pjese të mirë të ditës.

Në dispozicion të aparetamentit është edhe një garazh me një vendparkimi. Garazhi është personal dhe i mbyllur me qepen

Të gjitha investimet janë bërë me materiale cilësore.

Video

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rruga Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona Astiri
 • Kodi postar/ZIP 1051

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Altin Buka
Call +355673087777 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Altin Buka
 • Altin Buka
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com