“Green Coast Resort & Residences” Palasë.

 • 374,000€
Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
Top Prona

“Green Coast Resort & Residences” Palasë.

Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • 374,000€
Në shitje Vilë në bregdet

“Green Coast Resort & Residences” Palasë.

 • 374,000€
Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
Top Prona

“Green Coast Resort & Residences” Palasë.

Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • 374,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 374,000€
 • Sipërfaqa 536.4 m²
 • Sipërfaqa tokës 170 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 2

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 374,000€
 • Sipërfaqa 536.4 m²
 • Sipërfaqa tokës 170 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 2

Përshkrim

Shitet vile dyshe ne “Green Coast Resort & Residences” Palasë, ne nje nga brigjet me te bukura te Shqiperise.

Vila  eshte pozicionuar ne qender te kompleksit ne brezin e 3-te, rreth 300-400 m larg nga bregu i detit . Vila ka nje siperfaqe toke prej 366.4m2, eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe  ndertimi 162 m2 dhe verandë 7.8 m2. Kati 0 perbehet nga ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet dhe verandë. Kati 1 ka 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon . Vend parikimi i dedikuar.

“Green Coast Resort & Residences” konsiderohet si nje nga rezidencat elitare,luksoze dhe  me e preferuara per  per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut .Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar ,restorant , club,pishina ,ambiente sportive ,plazh privat,shetitore, hapesira parkimi  etj.

Mos humbisni rastin per te patur dhe ju nje eksperience te jashtezakonshme.

Përshkrim

Shitet vile dyshe ne “Green Coast Resort & Residences” Palasë, ne nje nga brigjet me te bukura te Shqiperise.

Vila  eshte pozicionuar ne qender te kompleksit ne brezin e 3-te, rreth 300-400 m larg nga bregu i detit . Vila ka nje siperfaqe toke prej 366.4m2, eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe  ndertimi 162 m2 dhe verandë 7.8 m2. Kati 0 perbehet nga ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet dhe verandë. Kati 1 ka 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon . Vend parikimi i dedikuar.

“Green Coast Resort & Residences” konsiderohet si nje nga rezidencat elitare,luksoze dhe  me e preferuara per  per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut .Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar ,restorant , club,pishina ,ambiente sportive ,plazh privat,shetitore, hapesira parkimi  etj.

Mos humbisni rastin per te patur dhe ju nje eksperience te jashtezakonshme.

Katet

Description:
Kati 0 ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet dhe verandë

Description:
Kati 1 : 2 dhoma gjumi ,1 tualet, dhe ballkon.

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 9422

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Admin
 • Admin
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com