Rolling Hills Luxury Residences

 • 1,470,000€
Rolling Hills Rezidence, Lunder
Top Prona

Rolling Hills Luxury Residences

Rolling Hills Rezidence, Lunder
 • 1,470,000€
Në shitje Vilë Rezidenciale

Rolling Hills Luxury Residences

 • 1,470,000€
Rolling Hills Rezidence, Lunder
Top Prona

Rolling Hills Luxury Residences

Rolling Hills Rezidence, Lunder
 • 1,470,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 1,470,000€
 • Sipërfaqa 940 m²
 • Sipërfaqa tokës 680 m²
 • Dhoma 6
 • Tualete 5
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 1,470,000€
 • Sipërfaqa 940 m²
 • Sipërfaqa tokës 680 m²
 • Dhoma 6
 • Tualete 5
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3

Përshkrim

Rolling Hills Luxury Residences – Shitet vile ne nje nga komplekset me luksoze elitare ne Shqiperi, e ndodhur  në periferi të Tiranës prane qendres tregtare TEG, midis gjelbërimit dhe qetesise, ku banorët mund të shijojnë jetën në komoditet dhe privatësi.

Vila eshte e ndertuar ne nje siperfaqe toke prej 940 m2 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 680m2 . Vila perbehet nga tre kate: Kati perdhes ka nje siperfaqe prej 264 m2 dhe  organizohet : Salloni  e ndenjes, kuzhina e vecuar, 2 dhoma e gjumit, tualet, verande me nje pamje te lire te zones si dhe hapesira e garazhdit  . Kati i 1 ka nje siperfaqe prej 159 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne secilen dhome si dhe veranda me nje pamje magjepsese  . Kati -1 ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe organizohet ne dhome lojrash ,depo ,tualet, dhome tharjeje, kantine vererash dhe  palester  . Vila ofrohet e gjitha e investuar dhe e mobiluar ne stil modern .Objekti eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje “chiller”.

Avantazhet e Rolling Hills Luxury Residences . 1- Cilesia e ndertimit, 2- Vendodhja, 3-Komuniteti, 4-Privatesia, 5-Arkitektura, 6-Park rekreativ, 7-Ambientet clodhese (pishine, kend lojrash per femije), 8-Siguria, 9-Investim i garantuar. Mos humb rastin per te banuar ne rezidencen me te kerkuar ne Shqiperi.

Përshkrim

Rolling Hills Luxury Residences – Shitet vile ne nje nga komplekset me luksoze elitare ne Shqiperi, e ndodhur  në periferi të Tiranës prane qendres tregtare TEG, midis gjelbërimit dhe qetesise, ku banorët mund të shijojnë jetën në komoditet dhe privatësi.

Vila eshte e ndertuar ne nje siperfaqe toke prej 940 m2 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 680m2 . Vila perbehet nga tre kate: Kati perdhes ka nje siperfaqe prej 264 m2 dhe  organizohet : Salloni  e ndenjes, kuzhina e vecuar, 2 dhoma e gjumit, tualet, verande me nje pamje te lire te zones si dhe hapesira e garazhdit  . Kati i 1 ka nje siperfaqe prej 159 m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne secilen dhome si dhe veranda me nje pamje magjepsese  . Kati -1 ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe organizohet ne dhome lojrash ,depo ,tualet, dhome tharjeje, kantine vererash dhe  palester  . Vila ofrohet e gjitha e investuar dhe e mobiluar ne stil modern .Objekti eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje “chiller”.

Avantazhet e Rolling Hills Luxury Residences . 1- Cilesia e ndertimit, 2- Vendodhja, 3-Komuniteti, 4-Privatesia, 5-Arkitektura, 6-Park rekreativ, 7-Ambientet clodhese (pishine, kend lojrash per femije), 8-Siguria, 9-Investim i garantuar. Mos humb rastin per te banuar ne rezidencen me te kerkuar ne Shqiperi.

Katet

Description:

Description:
Ka nje verande me pamje te mrekullueshme

Description:
Kati -1 ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe organizohet ne dhome lojrash ,depo ,tualet ,dhome tharjeje,d kantine vererash, dhe palester.

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rolling Hills Rezidence, Lunder
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti
 • Zona Sauk
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Admin
 • Admin
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com