SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

 • 46,000€
Lagja granice, Gjirokaster

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

Lagja granice, Gjirokaster
 • 46,000€
Në shitje Apartamente

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

 • 46,000€
Lagja granice, Gjirokaster

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTER

Lagja granice, Gjirokaster
 • 46,000€

 345 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 46,000€
 • Sipërfaqa 90 m²
 • Dhoma 2
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 9

Përshkrim

Eskluzivisht Zanat Real Estate
Shitet apartament me organizimin 2 +1 me sip 90 m nje super apartament i arrenduar me nje klass dhe fines me cilesine me te mire te punimeve . Apartamentin e gjeni ne kati i 7 te nje pallati te rri ne lagjjen Granice Gjirokaster .
Apartamenti shitet i mobiluar .
Cmimi 46 .000 euro
Per nje vizite ne prone kontakto 0699677699

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Lagja granice, Gjirokaster
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Gjirokastër
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 6001

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Valbona Bani
Call +355 69 96 77 699 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Valbona Bani
 • Valbona Bani
AlbanianEnglishFrenchItalian