SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

 • 60,000€
Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • 60,000€
Në shitje Apartamente

SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

 • 60,000€
Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1 GJIROKASTER

Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • 60,000€

 310 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 60,000€
 • Sipërfaqa 140 m²
 • Dhoma 3
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 me sip 140 m2 me dhome gatimi menjane dhe 2 tualete dhe 3 ballkone .
Ka pamje shume te bukur dhe orientimi nga lindja ..
kati i 8 lagjja 18 shtatori rruga e tregut pallati disponon ashensor .
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire .
Cmimi 60.000 euro e pa mobiluar

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Gjirokastër
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 6001

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Valbona Bani
Call +355 69 96 77 699 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Valbona Bani
 • Valbona Bani
AlbanianEnglishFrenchItalian