SHITET APARTAMENT 4+1 GJIROKASTËR

 • 120,000€
Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

SHITET APARTAMENT 4+1 GJIROKASTËR

Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • 120,000€
Në shitje Apartamente

SHITET APARTAMENT 4+1 GJIROKASTËR

 • 120,000€
Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

SHITET APARTAMENT 4+1 GJIROKASTËR

Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • 120,000€

 384 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 120,000€
 • Sipërfaqa 175 m²
 • Sipërfaqa tokës 240 m²
 • Dhoma 4
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 2

Përshkrim

Shitet apartament super i mobiluar ne gjendje shume te mire ,
me sip 175m2 dhe bashke me hapesirat e perbashketa 240 m2 .
Apartamenti eshte kati i 2 me dokumetacion te rregullt ,
Organizimi i saj eshte 4 dhoma gjumi sallon , dhome gatimi e vencante , 2 tualate dhe verande …Cmimi i prones me 500 euro m2 .
Vendodhja lagjja 18 shtatori .
Per nje vizite ne prone kontakto 0699677699

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Gjirokastër
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 6001

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Valbona Bani
Call +355 69 96 77 699 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Valbona Bani
 • Valbona Bani
AlbanianEnglishFrenchItalian