Shitet studio apartament, Durrës

 • 35,000€
Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania

Shitet studio apartament, Durrës

Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 35,000€
Në shitje Apartamente

Shitet studio apartament, Durrës

 • 35,000€
Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania

Shitet studio apartament, Durrës

Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 35,000€

 329 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 35,000€
 • Sipërfaqa 40 m²
 • Dhomë 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 4

Përshkrim

Studio apartament Durrës
Apartamenti eshte 1+1, 40m2
Apartamenti ndodhet ne zonen e plazhit dhe ka pamje nga deti

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Durrës
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 2021

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Eva Malaj
Call +355 69 429 2754 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Eva Malaj
 • Eva Malaj
AlbanianEnglishFrenchItalian