Shitet toke per ndertim ne Sarande

 • 50,000€
Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania

Shitet toke per ndertim ne Sarande

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 50,000€
Në shitje Tokë / truall për shitje

Shitet toke per ndertim ne Sarande

 • 50,000€
Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania

Shitet toke per ndertim ne Sarande

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 50,000€

 524 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 50,000€
 • Sipërfaqa tokës 400 m²
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Tokë / Truall për ndërtim

Përshkrim

Shitet 400 m2 truall ne Sarande gati per ndertim , me vendim dhe leje nga bashkia e Sarandes. Prona eshte ne proces hipotekimi.

Ne kete prone jane investuar me shume se 10.000 euro per germimet me cekic dhe tani trualli eshte germuar, niveluar dhe gati per ndertim.

Me nje pamje spektakolare te te gjithe Sarandes dhe zonave perreth, kjo prone ofron nje mundesi shume te mire investimi.

Cmimi i shitjes 50.000 euro.

Per me shume info na kontaktoni

Mobile 0675061300, 0698685687

 

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Vlorë County
 • Qyteti
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 9701
Aluglass
Billa
Previous
Next
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra
AlbanianEnglishFrenchItalian