SHITET VILË 3 KATËSHE GJIROKASTËR

 • 165,000€
Vangjel Koca, Gerhot, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

SHITET VILË 3 KATËSHE GJIROKASTËR

Vangjel Koca, Gerhot, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • 165,000€
Në shitje Vilë banimi

SHITET VILË 3 KATËSHE GJIROKASTËR

 • 165,000€
Vangjel Koca, Gerhot, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

SHITET VILË 3 KATËSHE GJIROKASTËR

Vangjel Koca, Gerhot, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • 165,000€

 350 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 165,000€
 • Sipërfaqa 600 m²
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3

Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe Gjirokaster me sip trualli 600 m2 me sip nderimi nga 160 m2 secili kat .Eshte ne gjendje shume te mire e rrethuar me kopsht te bukur dhe pushine Aktualisht me qera 1.000 euro ne muaj .Shitet per arsye emigracioni cmimi super okazion 165.000 euro nga 250.000 euro .Prona disponon dokument te rregullt ligjor ..Vendodhja pas universitetit Eqerem Cabej Gjirokaster Per nje vizite ne prone kontakto ne 0699677699

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Vangjel Koca, Gerhot, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Gjirokastër
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 6001

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Valbona Bani
Call +355 69 96 77 699 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Valbona Bani
 • Valbona Bani
AlbanianEnglishFrenchItalian