Tokë në shitje! Durrës-Golem.

 • 85€/m2 .

Tokë në shitje! Durrës-Golem.

 • 85€/m2 .

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 85€/m2 .
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Tokë / Truall për ndërtim

Detajet shtesë

 • Tokë në shitje! Durrës-Golem. Çmim OKAZION. 85 €/m2 .

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 85€/m2 .
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Tokë / Truall për ndërtim

Detajet shtesë

 • Tokë në shitje! Durrës-Golem. Çmim OKAZION. 85 €/m2 .

Përshkrim

Tokë në shitje! Durrës-Golem.
Shitet tokë me një sipërfaqe prej 675 m2.
Toka ndodhet në Golem, Durrës me pamje nga deti.
Sipërfaqe e bollshme dhe mundësi shfrytezimi për të ndërtuar Pallat/Vilë private etj.
Toka është e paisur me dokumentacion të rregullt.
Çmim OKAZION. 85 €/m2 .
Cel: 00355683667888

Përshkrim

Tokë në shitje! Durrës-Golem.
Shitet tokë me një sipërfaqe prej 675 m2.
Toka ndodhet në Golem, Durrës me pamje nga deti.
Sipërfaqe e bollshme dhe mundësi shfrytezimi për të ndërtuar Pallat/Vilë private etj.
Toka është e paisur me dokumentacion të rregullt.
Çmim OKAZION. 85 €/m2 .
Cel: 00355683667888

Vendndodhja e pronës

 • Adresa:
 • Shteti
 • Qarku
 • Qyteti
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Jorilda Borici
Call +355 683667888 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Jorilda Borici
 • Jorilda Borici
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com