Vile ne shitje ne “Green Cost Residence”

 • 1,500,000€
Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
Top Prona

Vile ne shitje ne “Green Cost Residence”

Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • 1,500,000€
Në shitje Top Prona Vilë në bregdet

Vile ne shitje ne “Green Cost Residence”

 • 1,500,000€
Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
Top Prona

Vile ne shitje ne “Green Cost Residence”

Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • 1,500,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 1,500,000€
 • Sipërfaqa 360 m²
 • Sipërfaqa tokës 580 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 2

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 1,500,000€
 • Sipërfaqa 360 m²
 • Sipërfaqa tokës 580 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 2

Përshkrim

Shesim vile brezi 1 buze detit me siperfaqe ndertimi 240 m2 dhe siperfaqe verande 120 m2. Vila ka pishine me permasa 11 m x 3.5 m dhe oborr me siperfaqe 580 m2.

Përshkrim

Shesim vile brezi 1 buze detit me siperfaqe ndertimi 240 m2 dhe siperfaqe verande 120 m2. Vila ka pishine me permasa 11 m x 3.5 m dhe oborr me siperfaqe 580 m2.

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 9422

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Admin
 • Admin
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com