Jepet zyre me qera ne Myslym Shyri

 • 350€ne muaj
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet zyre me qera ne Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€ne muaj
Për qira Zyrë

Jepet zyre me qera ne Myslym Shyri

 • 350€ne muaj
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet zyre me qera ne Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€ne muaj

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 350€ne muaj
 • Statusi pronës Për qira
 • Tipi pronës Komerciale / Industriale

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 350€ne muaj
 • Statusi pronës Për qira
 • Tipi pronës Komerciale / Industriale

Përshkrim

Jepet Zyre me qera tek rruga Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe eshte e sapoinvestuar dhe veshur me parket. Zyra jepet bosh.

I ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri, me nje ambjent vetem me zyra, e ben kete zyre nje vend te favorshem per te zhvilluar aktivitetin tend.

Cmimi eshte 350 euro/muaj i diskutueshem per kontrata afatgjata

Per vizite na kontaktoni

Cel: 0675061300

Përshkrim

Jepet Zyre me qera tek rruga Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe eshte e sapoinvestuar dhe veshur me parket. Zyra jepet bosh.

I ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri, me nje ambjent vetem me zyra, e ben kete zyre nje vend te favorshem per te zhvilluar aktivitetin tend.

Cmimi eshte 350 euro/muaj i diskutueshem per kontrata afatgjata

Per vizite na kontaktoni

Cel: 0675061300

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com