Zyre me qira tek Condor center

 • 800€muaj
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Zyre me qira tek Condor center

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€muaj
Për qira Zyrë

Zyre me qira tek Condor center

 • 800€muaj
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Zyre me qira tek Condor center

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€muaj

 97 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 800€muaj
 • Sipërfaqa 150 m²
 • Statusi pronës Për qira
 • Tipi pronës Komerciale / Industriale
 • Kati 2

Përshkrim

Jeper zyre/ambjent me qera tek godina e Condor Center.

Ambjenti i ndodhur ne katin e 2-te, ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe jepet bosh/i pamobiluar. Ka nje investim bashkohor dhe eshte i pajisur me sistem ftohje- ngrohje qendror.

Ne nje godine/kat i perbere nga zyra dhe aktivitete te tjera, ky ambjent eshte nje investim i mire per te zhvilluar aktivitetin tuaj.

Cmimi eshte 800 euro/muaj neto.

Per vizite na kontaktoni

Mobile 0675061300

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028
Aluglass
Billa
Previous
Next
Sokol Shkodra
WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Search
Vlera çmimit Nga deri
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra