Shitet hotel Amerikani

 • 210,000€
Kuci i zi, Korcë

Shitet hotel Amerikani

Kuci i zi, Korcë
 • 210,000€

 465 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 210,000€
 • Sipërfaqa 2300 m²
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Biznese / Liçenca aktive

Përshkrim

➡️ SHITET HOTEL AMERIKANI 🏨
1. Hotel ka 2 kate, 158m2 dhe 188m2
  Kati I: Recepsion + Bar/restorant + Tualet + 3 Dhoma + Magazinë
  Kati II: Korridor + 6 Dhoma me tualet secila (2 pa ballkon, 4 Ballkon me pamje nga mali)
2. Kopësht është i pashfrytëzuar me dy shatrivane
3. Parkim i hapur
4. Projektim dhe Studim urbanistik për pishinë dhe kënd lojrash
📍 Adresa : Kuçi i Zi.
🏦 Çmimi : 250.000 dollarë.
Të interesuarit të kontaktojnë në :
💬 Shitje Qirra Prona Korce
📧 sh****************@gm***.com
📞 0685135466
📞 0694843828

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Kuci i zi, Korcë
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Korcë
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP
Aluglass
Billa
Previous
Next
Petro Trajce
Call +355 68 513 5466 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Petro Trajce
 • Petro Trajce
AlbanianEnglishFrenchItalian