SHITET HOTEL GJIROKASTER

Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

SHITET HOTEL GJIROKASTER

Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
Në shitje Hotele Resorte

SHITET HOTEL GJIROKASTER

Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

SHITET HOTEL GJIROKASTER

Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania

 407 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

  • Sipërfaqa 530 m²
  • Statusi pronës Në shitje
  • Tipi pronës Biznese / Liçenca aktive

Përshkrim

Eskluzivisht per Zanat Real Estate
Nje super shanc behu ti pronari i nje prone Elite ne qender te qytetit .- Shitet hotel dhe ambjent per cdo lloj biznesi me sip totale 530 m2 bulevardi 18 shtatori Gjirokaster .Hoteli eshte ne gjendje shume te mire dhe ne gjendje pune , me klienture te ngritur , gjithashtu edhe ambjenti i dyte mund te sherbeje si restorant organizim eventesh etj.Prona disponon dokument te rregullt ligjor..Per nje vizite ne prone kontakto ne 0699677699
CMIMI 1250 EURO M2
Me blerjen e kesaj prone dhurate nga agjensia nje udhetim ne Venecia Itali .
Venecia te pret ty 👉👉👉

Vendndodhja e pronës

  • Adresa: Rruga 18 Shtatori, Gjirokastër, Gjirokastra, Gjirokastër County, Southern Albania, 6001, Albania
  • Shteti Shqipëri
  • Qarku
  • Qyteti Gjirokastër
  • Zona
  • Kodi postar/ZIP 6001

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Valbona Bani
Call +355 69 96 77 699 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Valbona Bani
  • Valbona Bani
AlbanianEnglishFrenchItalian