Durrës Qender. Shitet Dupleks 2+2.

 • 155,000€
 • 155,000€
Ruga Egnatia. Afer Qendres Tregtare Blue Star.

Durrës Qender. Shitet Dupleks 2+2.

Ruga Egnatia. Afer Qendres Tregtare Blue Star.
 • 155,000€
 • 155,000€
Në shitje Dubleks

Durrës Qender. Shitet Dupleks 2+2.

 • 155,000€
 • 155,000€
Ruga Egnatia. Afer Qendres Tregtare Blue Star.

Durrës Qender. Shitet Dupleks 2+2.

Ruga Egnatia. Afer Qendres Tregtare Blue Star.
 • 155,000€
 • 155,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 155,000€
 • Sipërfaqa 202 m2 m²
 • Dhoma 4
 • Tualete 2
 • Viti ndërtimit -
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 3
 • Nr total i kateve 2

Detajet shtesë

 • Durrës Qender. Shitet Dupleks 2+2. 155 000 Euro

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 155,000€
 • Sipërfaqa 202 m2 m²
 • Dhoma 4
 • Tualete 2
 • Viti ndërtimit -
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 3
 • Nr total i kateve 2

Detajet shtesë

 • Durrës Qender. Shitet Dupleks 2+2. 155 000 Euro

Përshkrim

Durrës, Shitet Dupleks 2+2. Dupleksi ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues dhe shumë i fortë. Eshte i strukturuar ne nje kuzhine plus dhomen e ndenjes veç. 2 dhoma gjumi plus 1 dhomë gjumi dhe soxhorno në katin lart,2 WC .Ka nje orientim shume te favorshëm nga Lindja. Ballkoni me hapsirë të madhe . Pjesërisht I mobiluar ,me parket. Totalisht I rinovuar. Muret me izolim termik. Sistemi i brendshem i tubave te ujit eshte multistrat. Cdo detaj i shtepise ka investime ekstra !
Sipërfaqe 202.4 m2
Çmimi: 155 000 Euro
Cel: 0683667888

Përshkrim

Durrës, Shitet Dupleks 2+2. Dupleksi ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues dhe shumë i fortë. Eshte i strukturuar ne nje kuzhine plus dhomen e ndenjes veç. 2 dhoma gjumi plus 1 dhomë gjumi dhe soxhorno në katin lart,2 WC .Ka nje orientim shume te favorshëm nga Lindja. Ballkoni me hapsirë të madhe . Pjesërisht I mobiluar ,me parket. Totalisht I rinovuar. Muret me izolim termik. Sistemi i brendshem i tubave te ujit eshte multistrat. Cdo detaj i shtepise ka investime ekstra !
Sipërfaqe 202.4 m2
Çmimi: 155 000 Euro
Cel: 0683667888

Video

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Ruga Egnatia. Afer Qendres Tregtare Blue Star.
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Durrës
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 2001

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Jorilda Borici
Call +355 683667888 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Jorilda Borici
 • Jorilda Borici
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com