Në shitje apartament 1+1 Kopshti Zoologjik

 • 75,000€
Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Në shitje apartament 1+1 Kopshti Zoologjik

Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75,000€
Në shitje Apartamente

Në shitje apartament 1+1 Kopshti Zoologjik

 • 75,000€
Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Në shitje apartament 1+1 Kopshti Zoologjik

Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 75,000€
 • Sipërfaqa 73 m²
 • Dhomë 1
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 2

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 75,000€
 • Sipërfaqa 73 m²
 • Dhomë 1
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Zologjik ne katin e dyte te nje pallati te ri me shensor.Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti shitet i mobiluar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Zologjik ne katin e dyte te nje pallati te ri me shensor.Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti shitet i mobiluar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Altin Buka
Call +355673087777 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Altin Buka
 • Altin Buka
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com