Apartament i ri zona Kopështit Zoologjik

 • 94,000€
Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament i ri zona Kopështit Zoologjik

Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 94,000€
Në shitje Apartamente

Apartament i ri zona Kopështit Zoologjik

 • 94,000€
Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament i ri zona Kopështit Zoologjik

Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 94,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 94,000€
 • Sipërfaqa 96 m²
 • Dhoma 2
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 2
 • Parkimi Garazhd

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 94,000€
 • Sipërfaqa 96 m²
 • Dhoma 2
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 2
 • Parkimi Garazhd

Përshkrim

Pranë kopështit zoologjik ofrohet në shitje apartament i ri i pabanuar.

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, të ndërtuar vitet e fundit.

Pallati është me ashensor dhe nën administrim, apartamenti ka punime ekstra dhe rifinitura cilesore. Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit,  dy dhomat e gjumi, një tualet dhe dy ballkone.

Përshkrim

Pranë kopështit zoologjik ofrohet në shitje apartament i ri i pabanuar.

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, të ndërtuar vitet e fundit.

Pallati është me ashensor dhe nën administrim, apartamenti ka punime ekstra dhe rifinitura cilesore. Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit,  dy dhomat e gjumi, një tualet dhe dy ballkone.

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Altin Buka
Call +355673087777 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Altin Buka
 • Altin Buka
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com