Apartament 3+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2

 • 150,000€
Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Apartament 3+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2

Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 150,000€
Në shitje Apartamente

Apartament 3+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2

 • 150,000€
Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Apartament 3+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2

Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 150,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 150,000€
 • Sipërfaqa 150 m²
 • Dhoma 3
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Parkimi Garazhd

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 150,000€
 • Sipërfaqa 150 m²
 • Dhoma 3
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Parkimi Garazhd

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 tek rezidenca Kodra e Diellit 2

Apartamenti ndodhet brenda ambjenteve te rezindenca Kodra e Diellit 2.

Eshtë i organizuar nga ambienti i ndenjes dhe gatimit tre dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti është totalisht i mobiluar.

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 tek rezidenca Kodra e Diellit 2

Apartamenti ndodhet brenda ambjenteve te rezindenca Kodra e Diellit 2.

Eshtë i organizuar nga ambienti i ndenjes dhe gatimit tre dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti është totalisht i mobiluar.

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1045

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Altin Buka
Call +355673087777 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Altin Buka
 • Altin Buka
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com