Zyre me qira ne Myslym Shyri

 • 350€
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Zyre me qira ne Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€
Për qira Zyrë

Zyre me qira ne Myslym Shyri

 • 350€
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Zyre me qira ne Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

 98 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 350€
 • Sipërfaqa 30 m²
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Për qira
 • Tipi pronës Biznese / Liçenca aktive
 • Kati 2

Përshkrim

Jepet zyre me qira, ne rrugen Myslym Shyri. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe shume mire te administruar, te pershtatur vetem per zyra dhe bizneze.

Ka nje siperfaqe rreth 30 metra/katrore dhe eshte totalisht e mobiluar.

Per kontrata afatgjata cmimi ka mundesi negocimi.

Per ta vizituar na kontaktoni

Cel: +355675061300

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028
Aluglass
Billa
Previous
Next
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra