Apartament 2+1 ne shitje tek Pazari i ri

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament 2+1 ne shitje tek Pazari i ri

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Në shitje Apartamente

Apartament 2+1 ne shitje tek Pazari i ri

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament 2+1 ne shitje tek Pazari i ri

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Sipërfaqa 116 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 7

Informacione të përgjithshme

 • Sipërfaqa 116 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 7

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Pazari i ri.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me administrim.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me anshensor me karte.

Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe shitet bosh.

Eshte i pabanuar ndonjehere por eshte i dhene me qera per zyra.

Ka nje siperfaqe prej 116 m2, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje verande prej 20 m2.

Cmimi eshte 1300 euro/m2.

Per vizite na kontaktoni

Cel. 0675061300

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Pazari i ri.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me administrim.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me anshensor me karte.

Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe shitet bosh.

Eshte i pabanuar ndonjehere por eshte i dhene me qera per zyra.

Ka nje siperfaqe prej 116 m2, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje verande prej 20 m2.

Cmimi eshte 1300 euro/m2.

Per vizite na kontaktoni

Cel. 0675061300

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Admin
 • Admin
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com