Apartament 2+1 në shitje, Vollga, Durrës

 • 90,000€
Shetitorja Vollga

Apartament 2+1 në shitje, Vollga, Durrës

Shetitorja Vollga
 • 90,000€
Në shitje Apartamente

Apartament 2+1 në shitje, Vollga, Durrës

 • 90,000€
Shetitorja Vollga

Apartament 2+1 në shitje, Vollga, Durrës

Shetitorja Vollga
 • 90,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 90,000€
 • Sipërfaqa 136 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 9
 • Parkimi Vendparkim

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 90,000€
 • Sipërfaqa 136 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 9
 • Parkimi Vendparkim

Përshkrim

Përshkrimi i pronës
🏘Shitet apartament 2+1 ne Vollga Durres🌊
👉Apartamenti eshte me siperfaqe 136 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nderteses
👉E mobiluar me stil modern
👉Me Ballkon
👉2 banjo
👉Me ashensor
💶Cmimi: 150 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

Përshkrim

Përshkrimi i pronës
🏘Shitet apartament 2+1 ne Vollga Durres🌊
👉Apartamenti eshte me siperfaqe 136 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nderteses
👉E mobiluar me stil modern
👉Me Ballkon
👉2 banjo
👉Me ashensor
💶Cmimi: 150 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Shetitorja Vollga
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Bashkia Durrës
 • Qyteti Durrës
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1504

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Altin Buka
Call +355673087777 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Altin Buka
 • Altin Buka
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com