Apartament 2+1 pranë gjykates, Durrës

 • 115,000€
Gjykata Durres

Apartament 2+1 pranë gjykates, Durrës

Gjykata Durres
 • 115,000€
Në shitje Apartamente

Apartament 2+1 pranë gjykates, Durrës

 • 115,000€
Gjykata Durres

Apartament 2+1 pranë gjykates, Durrës

Gjykata Durres
 • 115,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 115,000€
 • Sipërfaqa 140 m²
 • Dhoma 2
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 6
 • Parkimi Garazhd

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 115,000€
 • Sipërfaqa 140 m²
 • Dhoma 2
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 6
 • Parkimi Garazhd

Përshkrim

Përshkrimi i pronës
🏘Shitet apartament 2+1 me ballkon, prane Gjykates, Durres

👉Apartamenti eshte me siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nderteses.
📌 Me Ballkon
📌E mobiluar
📌Me Ashensor
📌Garazh

💶Cmimi: 115 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

Përshkrim

Përshkrimi i pronës
🏘Shitet apartament 2+1 me ballkon, prane Gjykates, Durres

👉Apartamenti eshte me siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nderteses.
📌 Me Ballkon
📌E mobiluar
📌Me Ashensor
📌Garazh

💶Cmimi: 115 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Gjykata Durres
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Durrës
 • Qyteti Durrës
 • Zona Gjykata
 • Kodi postar/ZIP 2001

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Altin Buka
Call +355673087777 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Altin Buka
 • Altin Buka
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com