Apartament ne shitje ne Sarande

 • 78,000€
Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania

Apartament ne shitje ne Sarande

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 78,000€
Në shitje Apartamente

Apartament ne shitje ne Sarande

 • 78,000€
Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania

Apartament ne shitje ne Sarande

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 78,000€

 458 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 78,000€
 • Sipërfaqa 91.44 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Viti ndërtimit 2020
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 6

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Sarande, ne nje pallat te sapoperfunduar me punime shume cilesore. Pallati ndodhet vetem 5 minuta lart shetitores se Sarandes. me nje pamje fantastike te detit, Likursit dhe Butrintit. Me nje siperfaqe totale prej 91.44 m2, apartamenti perbehet nga 1 ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo. Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati me anshensor.

Me nje cmim okazion prej 850 euro/m2 me nje total prej 78000 euro ky apartament eshte per te mos humbur. Nje mundesi shume e mire investimi.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cel: +355675061300

 

 

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Vlorë County
 • Qyteti
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 9701

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra
AlbanianEnglishFrenchItalian