Apartament ne shitje tek Pazari i Ri

 • 133,800€
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament ne shitje tek Pazari i Ri

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 133,800€
Në shitje Apartamente

Apartament ne shitje tek Pazari i Ri

 • 133,800€
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament ne shitje tek Pazari i Ri

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 133,800€

 707 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 133,800€
 • Sipërfaqa 111.5 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete 2
 • Viti ndërtimit 2001
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 6
 • Nr total i kateve 9

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Pazari i ri. Apartamenti shitet i mobiluar me cmim okazion prej 1200 euro m2.

Apartamenti ka nje siperfaqe 111.5 m2, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 banjo, aneks dhe 2 ballkone.

Apartamenti ndodhen ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mire organizuar.

Vendodhja shume e mire e tij e ben shume te kerkueshem ne tregun imobiliar.

Per nje vizite na kontaktoni.

Cel: +355675061300

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra
AlbanianEnglishFrenchItalian