Apartament pranë QSUT s për shitje

 • 55,000€
Rruga e Dibrës QSUT
Top Prona

Apartament pranë QSUT s për shitje

Rruga e Dibrës QSUT
 • 55,000€
Në shitje Apartamente

Apartament pranë QSUT s për shitje

 • 55,000€
Rruga e Dibrës QSUT
Top Prona

Apartament pranë QSUT s për shitje

Rruga e Dibrës QSUT
 • 55,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Kodi i pronës 002 TR 0058 A1
 • Çmimi 55,000€
 • Sipërfaqa 70 m²
 • Dhomë 1
 • Tualet 1
 • Viti ndërtimit 2000
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 1

Informacione të përgjithshme

 • Kodi i pronës 002 TR 0058 A1
 • Çmimi 55,000€
 • Sipërfaqa 70 m²
 • Dhomë 1
 • Tualet 1
 • Viti ndërtimit 2000
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 1

Përshkrim

Ofrohet pë shitje një apartament me sipërfaqe hipotekore 70m2 dhe me shumë se 100 m2 oborr.

Struktura aktuale është 1+1

Apartamenti ndodhet në katin e parë të godinës dhe oborr i cili është personal, krijon një hapësirë të njëjtë me një shtëpi përdhese apo vilë private.

Kjo hapesire eshte ne perdorim dhe shfrytezim personal vetem te apartamentit.

Çmimi: 55.000 euro i diskutueshem

Për personat e interesuar, ekziston edhe mundesia e shkembimit me nje prone tjeter

Rr. Dibres pas F. Mjekesise 2 ballkone nga lindja kati I pare me oborr personal
edhe ta nedrroj shtepin por te pamobiluar 1+1,
1+1 dhe pronari e ka bere qe duket si 2+1 ,pjesen e gatimit dhe te ndenjjes I ka te ndare
Mmentalisht eshte e dhene me qira 25 000 lek ne muaj

Përshkrim

Ofrohet pë shitje një apartament me sipërfaqe hipotekore 70m2 dhe me shumë se 100 m2 oborr.

Struktura aktuale është 1+1

Apartamenti ndodhet në katin e parë të godinës dhe oborr i cili është personal, krijon një hapësirë të njëjtë me një shtëpi përdhese apo vilë private.

Kjo hapesire eshte ne perdorim dhe shfrytezim personal vetem te apartamentit.

Çmimi: 55.000 euro i diskutueshem

Për personat e interesuar, ekziston edhe mundesia e shkembimit me nje prone tjeter

Rr. Dibres pas F. Mjekesise 2 ballkone nga lindja kati I pare me oborr personal
edhe ta nedrroj shtepin por te pamobiluar 1+1,
1+1 dhe pronari e ka bere qe duket si 2+1 ,pjesen e gatimit dhe te ndenjjes I ka te ndare
Mmentalisht eshte e dhene me qira 25 000 lek ne muaj

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rruga e Dibrës QSUT
 • Shteti
 • Qarku
 • Qyteti Tiranë
 • Zona QSUT
 • Kodi postar/ZIP

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com