Apartament test post

 • 59,999€
 • 58,777€
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament test post

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59,999€
 • 58,777€
Në shitje Apartamente

Apartament test post

 • 59,999€
 • 58,777€
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament test post

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59,999€
 • 58,777€

 511 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Kodi i pronës TR 1111 A2
 • Çmimi 59,999€
 • Sipërfaqa 123 m²
 • Dhoma 2
 • Tualet 1
 • Viti ndërtimit 1985
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 5
 • Nr total i kateve 12
 • Parkimi Vendparkim

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 Ndodhe ne katin e trete teknik, pasi dy kate jane biznese, i pari banim.
Apartamenti ka siperfaqe 121,3 m2 dhe eshte i organizuar ne:
-Soxhorno, gatim, ndenje, ngrenie dhe ballkon
-Ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
Dhoma e ciftit eshte me tualet me vete dhe ballkon.
Eshte ndertim i vitit 2021, bosh, i regjistruar ne hipoteke me kartele pasurie.
Kompleksi eshte moden me fasade te ventiluar me termoizolim ndaj te ftohtit, te nxehtit dhe akuistik. Ka cilesi te larte ndertimi, 2 Ashensor, Duralmin i cilesise se larte me termoizolim me gaz. Ka ambiente moderne sherbimi te cdo lloji, pishine dimerore, ambiente relaksi dhe qetesie .
Orientimi Jug-Lindje me diell dhe drite.
Per me shume informacion dhe nej vizite ne prone na kontaktoni!

Video

Tour Virtual 360°


Courtesy of www.AirPano.ru

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Tiranë
 • Zona ATSH
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Admin
 • Admin
AlbanianEnglishFrenchItalian