Jepet me qira shtepi private

 • 350€muaj
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet me qira shtepi private

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€muaj
Për qira Vila

Jepet me qira shtepi private

 • 350€muaj
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Jepet me qira shtepi private

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€muaj

 359 Shikime

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on odnoklassniki

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 350€muaj
 • Sipërfaqa 70 m²
 • Sipërfaqa tokës 250 m²
 • Dhomë 1
 • Tualet 1
 • Statusi pronës Për qira
 • Tipi pronës Për banim
 • Parkimi Vendparkim

Përshkrim

Jepet me qira shtepi private e punuar totalisht me gure dhe dru, pozicionuar ne nje zone mjaft te qete, rrethuar nga gjelberim.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe perbehet nga nje dhome gjumi, toilet dhe dhoma e ndenjes. Ka nje verande te rrethuar nga gjelberim.

Ka nje mobilim shume cilesor, punuar e gjitha me dru. Nje post parkimi eshte ne dispozicion.

Cmimi 350 euro/muaj

Per  nje vizite ne prone na kontaktoni

Cel 0675061300

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku Tirana County
 • Qyteti Tirana Municipally
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 1001-1028

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous
Next
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous
Next

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra
AlbanianEnglishFrenchItalian