Shitet Apartament tek Kompleksi Valmar, Hamallaj

 • 80,000€
Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Top Prona

Shitet Apartament tek Kompleksi Valmar, Hamallaj

Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 80,000€
E shitur Apartamente

Shitet Apartament tek Kompleksi Valmar, Hamallaj

 • 80,000€
Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Top Prona

Shitet Apartament tek Kompleksi Valmar, Hamallaj

Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 80,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 80,000€
 • Sipërfaqa 63 m²
 • Sipërfaqa tokës 63 m²
 • Dhomë 1
 • Tualet 1
 • Viti ndërtimit 2018
 • Statusi pronës E shitur
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 2
 • Nr total i kateve 3

Detajet shtesë

 • sistem kapot

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 80,000€
 • Sipërfaqa 63 m²
 • Sipërfaqa tokës 63 m²
 • Dhomë 1
 • Tualet 1
 • Viti ndërtimit 2018
 • Statusi pronës E shitur
 • Tipi pronës Për banim
 • Kati 2
 • Nr total i kateve 3

Detajet shtesë

 • sistem kapot

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne katin e dyte, ne kompleksin New Born, Valmar, Hamallaj.

Apartamenti eshte i mireinvestuar dhe i sapo mobiluar.

Kompleksi “Valmar Rezidence” eshte destinacioni turistik dhe rekreativ me i kerkuar i momentit, duke ofruar standartet më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon.

Kompleksi ofron shumëllojshmëri shërbimesh, facilitetesh dhe argëtimesh për të garantuar një qëndrim të këndshëm.

Pak kilometra nga Tirana dhe Durrësi, kjo rezidence ofron plazhe të paprekura nga turizmi masiv.

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne katin e dyte, ne kompleksin New Born, Valmar, Hamallaj.

Apartamenti eshte i mireinvestuar dhe i sapo mobiluar.

Kompleksi “Valmar Rezidence” eshte destinacioni turistik dhe rekreativ me i kerkuar i momentit, duke ofruar standartet më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon.

Kompleksi ofron shumëllojshmëri shërbimesh, facilitetesh dhe argëtimesh për të garantuar një qëndrim të këndshëm.

Pak kilometra nga Tirana dhe Durrësi, kjo rezidence ofron plazhe të paprekura nga turizmi masiv.

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Rruga Gjiri I Lalëzit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti
 • Zona Hamallaj
 • Kodi postar/ZIP 2001

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Sokol Shkodra
Call +355675061300 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Sokol Shkodra
 • Sokol Shkodra
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com