Vilë 3 katëshe në shitje, Golem

 • 250,000€
Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
Top Prona

Vilë 3 katëshe në shitje, Golem

Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 250,000€
Në shitje Top Prona Vilë banimi

Vilë 3 katëshe në shitje, Golem

 • 250,000€
Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
Top Prona

Vilë 3 katëshe në shitje, Golem

Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 250,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 250,000€
 • Sipërfaqa 157 m²
 • Sipërfaqa tokës 507 m²
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3
 • Parkimi Garazhd

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 250,000€
 • Sipërfaqa 157 m²
 • Sipërfaqa tokës 507 m²
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3
 • Parkimi Garazhd

Përshkrim

Përshkrimi i pronës
🏘Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

👉Vila eshte me siperfaqe 157 m2 dhe toke 507m2

💶Cmimi: 250 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166

Përshkrim

Përshkrimi i pronës
🏘Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

👉Vila eshte me siperfaqe 157 m2 dhe toke 507m2

💶Cmimi: 250 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Kavajë
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 2504

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Dritan Beja
Call +355 67 206 9166 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Dritan Beja
 • Dritan Beja
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com