Vilë 3 katëshe në shitje në Plepa, Durrës

 • 188,000€
Zona e Plepave
Top Prona

Vilë 3 katëshe në shitje në Plepa, Durrës

Zona e Plepave
 • 188,000€
Në shitje Top Prona Vilë banimi

Vilë 3 katëshe në shitje në Plepa, Durrës

 • 188,000€
Zona e Plepave
Top Prona

Vilë 3 katëshe në shitje në Plepa, Durrës

Zona e Plepave
 • 188,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 188,000€
 • Sipërfaqa 140 m²
 • Sipërfaqa tokës 1480 m²
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3
 • Parkimi Garazhd

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 188,000€
 • Sipërfaqa 140 m²
 • Sipërfaqa tokës 1480 m²
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3
 • Parkimi Garazhd

Përshkrim

Përshkrimi i pronës
🏘Shitet Vile 3 kateshe ne Plepa, Durres

👉Vila eshte me siperfaqe 140 m2 dhe toke 1480m2

💶Cmimi: 188 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166

Përshkrim

Përshkrimi i pronës
🏘Shitet Vile 3 kateshe ne Plepa, Durres

👉Vila eshte me siperfaqe 140 m2 dhe toke 1480m2

💶Cmimi: 188 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Zona e Plepave
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Durrës
 • Zona
 • Kodi postar/ZIP 2021

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Dritan Beja
Call +355 67 206 9166 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Dritan Beja
 • Dritan Beja
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com