Vilë në shitje tek Kodra e Diellit

 • 520,000€
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Top Prona

Vilë në shitje tek Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 520,000€
Në shitje Top Prona Vilë banimi

Vilë në shitje tek Kodra e Diellit

 • 520,000€
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Top Prona

Vilë në shitje tek Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 520,000€

Loading

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 520,000€
 • Sipërfaqa 390 m²
 • Dhoma 4
 • Tualete 3
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3
 • Parkimi Garazhd

Informacione të përgjithshme

 • Çmimi 520,000€
 • Sipërfaqa 390 m²
 • Dhoma 4
 • Tualete 3
 • Statusi pronës Në shitje
 • Tipi pronës Për banim
 • Nr total i kateve 3
 • Parkimi Garazhd

Përshkrim

Vilë për shitje tek Kodra e Diellit

Pranë zonës së kopështit botanik, tek rezidenca Kodra e Diellit 1, ofrohet në shitje nga vetë pronari një godinë banimi, vilë me 3 kate.

Vila ndodhet brenda rezidencës “Kodra diellit 1”, një rezidencë kjo mjaft e preferuar për stilin e një jetese të sigurt dhe komode më të gjitha facilitetet e përfshira brenda rezidencës.
Vila organizohet në tre kate: -1 kati nën tokë, 0 kati përdhe dhe +1 kati i parë.
Në katin nën tokë kemi një dhomë gjumi, një dhomë ndenje një lavanderi, saunan, një verandë dhe një pishinë.
Në katin përdhe ndodhet ambienti tjetër i ndenjes, kuzhina ose këndio i gatimit më vete, dy tualete dhe një verandë.
Kati i parë ka tre dhoma gjumi, një tualet, një depo magazinimi dhe një ballkon.
Vila shitet pjesërisht e mobiluar.
Disponon dy poste parkimi të përfshira në cmim.

Për më shumë info na kontaktoni në 0672003394!

Përshkrim

Vilë për shitje tek Kodra e Diellit

Pranë zonës së kopështit botanik, tek rezidenca Kodra e Diellit 1, ofrohet në shitje nga vetë pronari një godinë banimi, vilë me 3 kate.

Vila ndodhet brenda rezidencës “Kodra diellit 1”, një rezidencë kjo mjaft e preferuar për stilin e një jetese të sigurt dhe komode më të gjitha facilitetet e përfshira brenda rezidencës.
Vila organizohet në tre kate: -1 kati nën tokë, 0 kati përdhe dhe +1 kati i parë.
Në katin nën tokë kemi një dhomë gjumi, një dhomë ndenje një lavanderi, saunan, një verandë dhe një pishinë.
Në katin përdhe ndodhet ambienti tjetër i ndenjes, kuzhina ose këndio i gatimit më vete, dy tualete dhe një verandë.
Kati i parë ka tre dhoma gjumi, një tualet, një depo magazinimi dhe një ballkon.
Vila shitet pjesërisht e mobiluar.
Disponon dy poste parkimi të përfshira në cmim.

Për më shumë info na kontaktoni në 0672003394!

Vendndodhja e pronës

 • Adresa: Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Shteti Shqipëri
 • Qarku
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Kodra Diellit
 • Kodi postar/ZIP 1045

Postime të ngjashme

Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide
Artan Hoxha
Call +355672003394 WhatsApp
Aluglass
Billa
Previous slide
Next slide

Compare listings

Compare
Artan Hoxha
 • Artan Hoxha
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com